News

Ask people how much you would have to pay them to eat a tub of Vaseline. My number is currently at 8,000 euros, subject to change without prior notice. See you next week!
Vaseline’s Lip Therapy is only around 0.25 ounces (I use lots of chapstick, and they’re typically packaged in 0.5-ounce capsules instead) but, like magic, the tiny tub doesn’t seem to end.